Cutom Tapestry Ѕид Виси,Модерен Декор Геометриска Племенски Етничка Детални Лавиринт Како Форми Уметнички дела Печатење Бела и Војска Зелена
Ново - 49 %

Cutom Tapestry Ѕид Виси,Модерен Декор Геометриска Племенски Етничка Детални Лавиринт Како Форми Уметнички дела Печатење Бела

Залиха
DEN 2198.40
DEN 1121.00
Износот:

Разновиден. Ние, исто така, ќе ја ротирате сликата или вертикално или хоризонтално за да се обезбеди најдобро одговара.
Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка,од вас многу!
Добредојде! Се надевам дека ќе имаат среќен пат во SCOCICI продавница!
[Копче!] 1.Издржливи доволно за двете внатрешна и надворешна употреба. Исто така да Прилагодите на омилени фотографии во она што го сакате (Крпа/Перница/Постер/Мат/Ќебе/Прозорец завеси/Туш завеси/Ѕидот виси со вашето Лого,Омилена слика,Велејќи : , Име и сл.

Декларираните карактеристики

Големина:
36W x 24H Inches, 59W x 39.3H Inches, 59W x 51.1H Inches, 80W x 59H Inches, 90.5W x 59H Inches, 59W x 59H Inches, 51W x 51H Inches, 43.3W x 43.3H Inches, 35.4W x 35.4H Inches, 27.5W x 27.5H Inches
Бренд Име:
SCOCICI
Шема:
Печатени
Техника:
Ткаени
Обликот:
правоаголникот&плоштад
Шема:
Како слики прикажани
Број На Модел На:
Како слики прикажани
is_customized:
Yes
Рамка:
No
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Материјал:
еластична ткаенина
Стил:
Прилагодено Печатење
Шаблон Тип:
Прилагодено Печатење
дизајн:
Плоштад
боја:
Како слики прикажани

Поврзани производи