Секси Жените Биста Само Лепило Backless Strapless Push-Up Градници Sticked
Ново - 26 %

Секси Жените Биста Само Лепило Backless Strapless Push-Up Градници Sticked

Залиха
DEN 103.68
DEN 77.00
Износот:

Дизајн на производот : Пред затворање,челична жица слободни,Длабоко-V дизајн, Боја : Црна,Беж Големина : A-B-C Материјал : 88% најлон,12% spandex,долна облека наведени сунѓер,полиолефин гел карактеристики на Производот : 1.Усвојување со ultrathin дише сунѓерот,Лесни и дише.Користење на КОМПЈУТЕР материјал пред тока со истегнување-доказ и жила се соберат способности. 2.Најновите гел-слој процес,полн гел-слој сакаат не-пациентот дише ткаенини што се подобрува breathability.и те прави како удобно како и дишењето. 3.Совршен дизајн на не-wiven ткаенина во брадавица позиција обезбедува целосно право го носи водич.Cambered дополнителните дизајн не само што може да се спречи изложување,но, исто така, ги собереш билатерални вишокот на масти, како и да се спречи надворешни проширување.Погоден за сите видови на модерен облека.

Декларираните карактеристики

Чаша Големина:
А, Б, Ц
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Материјал:
Силикони
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
Еден-Парче
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Назад Затворање
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Број На Модел На:
ZYXG251
Бренд Име:
Liva девојка

Поврзани производи