Пионер камп нова пролет стил секојдневен панталони мажите бренд mens облека директно памук машки панталони квалитет војска зелена AXX802051
Ново - 49 %

Пионер камп нова пролет стил секојдневен панталони мажите бренд mens облека директно памук машки панталони квалитет војска зелена

Залиха
DEN 2163.36
DEN 1104.00
Износот:


Дизајнер зборови Ние само го избере најдобриот ткаенина, со илјадници се обидува и да го направите најдобро што можеме да направиме . Сите нешта се надеваме дека нека да уживате во вашиот живот и да станете подобар и подобар, кој е нашата најголема чест. Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и да се обиде на. Кога ќе го поставите цел ве молиме оставете порака со вашата тежина (KG/LB) и висина (CM/IN) .Ние ќе ви помогне да се потврди големина. Големина Информации Азија Големина Половината Хип Бедрото Должина CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН 29 76.00 29.92 96.00 37.80 58.00 22.83 101.00 39.76 30 78.50 30.91 98.50 38.78 59.30 23.35 102.00 40.16 31 81.00 31.89 101.00 39.76 60.60 23.86 103.00
40.55 32 83.50 32.87 103.50 40.74 61.90 24.37 104.00 40.94 33 86.00 33.86 106.00 41.73 63.20 24.88 105.00 41.34 34 88.50 34.84 108.50 42.72 64.50 25.39 106.00 41.73 36 93.50 36.81 113.50 44.68 67.10 26.42 107.00 42.13 38 98.50 38.78 118.50 46.65 69.70 27.44 108.00 42.52 Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Губење на килограми 50 55 60 65 70 75 80 85 90 95 Висина
cms 160 / / / / / / / / / / 5'3" Висина
инчи 165 28 29 29 30 32 33 34 36 36 / 5'5" 170 28 29 29 30 32 33 34 36 36 / 5'7' 175 28 29 29 30 32 32 34 35/36 36 38 5'9" 180 28 29 29 30 31 32 33 35/36 36 38 5'11" 185 28 28 29 29 31 32 33 35/36 36 36 6'1" 190 28 28 29 29 31 32 33 35/36 36 36 6'3" 110 120 130 143 155 165 175 188 200 210 Тежина кг Драг пријател ! Ако не сте сигурни која големина може да се носат . Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ви благодариме за купување !
Порака : Можете да не контактирате со оставање порака на Aliexpress Email : [email protected] .нето-VK Група : пребарување "pioneercamp" во VK да ни се придружи во групата. Skype : lbn516 facebook : Пребарување @Pioneer Camp7

Декларираните карактеристики

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Бренд Име:
Пионер Камп
Број На Модел На:
AXX802051
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Половината Големина(во инчи):
29-39
Материјал:
Spandex,Памук
Декорација:
Никој
Ткаенини:
98.5%памук+1.5%Spandex

Поврзани производи