2 Парчиња Нов Висок Квалитет 1.5 м HDMI USB KVM Посветен на Кабел

2 Парчиња Нов Висок Квалитет 1.5 м HDMI USB KVM Посветен на Кабел

Залиха
DEN 477.60
Износот:


2 Парчиња Нов Висок Квалитет 1.5 м HDMI USB KVM Посветен на Кабел
Должина : 1.5 м
Пакување вклучуваат : 2 Buc HDMI USB KVM Посветен на Кабел
Состојба : Нова и Висок Квалитет
Примена : HDMI KVM Серија
Имамме учествувано покажува во 2018 : CES во Лас Вегас (Јан. 9-12, 2018) Лас Вегас, NV, САД Securika во Москва (Март. 20-23, 2018) Москва, Русија

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
КС-006
Компјутерски Конекции:
2 Порти
Бренд Име:
тесла smart
Следи Врски:
2 Порти
Интерфејс Тип:
HDMI и USB
Резолуција:
3840*2160
is_customized:
yes
Состојба:
Нов и висок квалитет
Должина:
1.5m
Производи Статус:
Акции

Поврзани производи