KNCOKAR 2017 Европски и Американски мода носат црвени чевли булчински чевли, црвена невестата чевли метал издлабени-од велур високи потпетици
Ново - 8 %

KNCOKAR 2017 Европски и Американски мода носат црвени чевли булчински чевли, црвена невестата чевли метал издлабени-од велур

Залиха
DEN 984.00
DEN 905.00
Износот:

Vamp материјал : велур Единствена материјал : гума Популарни елементи : плитки устата, метална Глава облик : укажа главата Пета висина : 10 CM
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .позадина итн. сепак . ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја .ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Плаќање :
1).Ние го прифаќа alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2).Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.
3).Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 5 дена.
Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на стоки, одговор вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите.Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака.
Повратни информации
Ве молиме оставете пет ѕвезди повратни информации.
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни од вас да купите, ве молиме контактирајте со нас преку Мојот Пораки или Прашајте го Продавачот Прашања, пред да замине неутрален или негативен фидбек .Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3-ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативните
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).Ние обично бродови на купувачот објект, како и во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок.
Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот обичај, не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да ги сноси тоа.
2).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3).Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување。

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Моден Елемент:
Метал Декорација
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Пумпа Тип:
Гладијатор
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Стил:
Секси
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Сезоната:
Пролет/Есен
Процесот:
Лепило
Декорација:
Кристал
Кожа Стил:
Врежана Кожа

Поврзани производи