Zerosky USB Полнење Вибратор Водоотпорен Анален Plug Секс Играчки за Жени Мажи Магично Стапче Масажа Метал дилдо Машки Секс играчки
Ново - 18 %

Zerosky USB Полнење Вибратор Водоотпорен Анален Plug Секс Играчки за Жени Мажи Магично Стапче Масажа Метал дилдо Машки Секс

Залиха
DEN 1737.60
DEN 1425.00
Износот:


Zerosky USB Полнење Вибратор Водоотпорен Анален Plug Секс Играчки за Жени Мажи Магично Стапче Масажа Метал дилдо Машки Секс играчки
Направени од високо квалитетен алуминиум материјал, безбедно, без мирис и не-токсични
Ергономски рационализација форма дизајн, одржување удобно, удобен да го вметнете, се стимулира и масажа
Свилен метална површина, милување вашиот tenellous зона и надразнување чувствителни нерви околу тоа,кршење на вашиот сексуален интерес
Трите видови за вашиот изберете, задоволувајќи со бескрајни сексуална желба
Материјал : Алуминиум легура
Боја : Злато, Сребро.
Големина : Како на сликата
Стил : 093、094、095
Напојување : USB полнењето
1 x Метал Вибратор + 1 x USB Кабел

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
yjhavzdb2
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Материјал:
Метал
Големина:
3 styles
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
Zerosky
Тип:
G-Точката
Непристојни Слика:
No

Поврзани производи