4.0x1.35 мм DC Моќ Конектор Приклучок за Кабелот на Конекторот за ASUS Лаптоп адаптер за полнач DC конектор 4.0*1.35 DC кабел AQJG
Ново - 10 %

4.0x1.35 мм DC Моќ Конектор Приклучок за Кабелот на Конекторот за ASUS Лаптоп адаптер за полнач DC конектор 4.0*1.35 DC кабел

Залиха
DEN 85.92
DEN 77.00
Износот:


4.0x1.35 мм DC Моќ Конектор Приклучок за Кабелот на Конекторот за ASUS Лаптоп адаптер за полнач DC конектор 4.0*1.35 DC кабел AQJG
4.0x1.35 мм DC Моќ Конектор Приклучок за Кабелот на Конекторот за ASUS/SAMSUNG Лаптоп адаптер за полнач DC конектор 4.0*1.35 мм кабелска
Карактеристики :
100% Нов и висок квалитет
Fitment : за ASUS Лаптоп Адаптер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме проверете не само дел број на DC мозок, но како всушност DC мозок личи на една споредба во фотографијата како многу DC глас имаат идентични дел броеви. Оваа DC кабелот може да се користи како замена дел за вашите оригинални погрешни или оштетени лаптоп, полнач DC кабелот. Тоа е силно се препорачува дека DC кабелот за напојување замена постапка ќе биде направено од страна на квалификуван компјутерски техничар.
Спецификации :
Боја : Црна
Тип : Конектори и кабел
Fitment : за ASUS Лаптоп Адаптер
Кабел Должина : Околу. 1.2 m
Пакетот вклучува :
1 X DC plug кабел 4.0x1.35mm

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
1m
Бренд Име:
AQJG
Број На Модел На:
dc џек
Тип:
Продолжување На Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Поврзани производи