OurWarm 10Pcs сладолед Форма Подарок Кутии Бебе Туш Роденден Бонбони Кутија Цртан филм Фиока Подарок Торба за Деца Партија Корист Кутија
Ново - 30 %

OurWarm 10Pcs сладолед Форма Подарок Кутии Бебе Туш Роденден Бонбони Кутија Цртан филм Фиока Подарок Торба за Деца Партија Корист

Залиха
DEN 239.04
DEN 168.00
Износот:

Пакување листа : 10pcs Бонбони Кутии Боја : Розова,Сина Големина : 10.5 X6.7 X2.7cm/4.13x2.6x1.1in Материјал : Картон Тежина : 15 G Апликација : сладолед форма DIY подарок кутии. Супер симпатична подарок кутии за партија корист и подарок за пријатели. Answer : ___________________________ Note : Ние се испраќа само ширевте кутии. Бонбони и сите други реквизити не се вклучени.
Купувачот Читање 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави,Лошите Временски Услови, Царина, Итн. 2,цената не вклучувајќи Обичај Должност,Оддалечена Област Надомест или други плаќаат Такси од курир.Треба плати 30 повеќе ако вашата адреса е Оддалечена Област. Плаќање
1,прифаќаме Виза/Master Card/Boleto/Web Money/QIWI Паричникот/Банкарски Трансфер.Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати. Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас. 2,Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат completeed. Пакет Shippment 1,Објекти ќе бидат проверени и пакуваат и пред ние да ги испратите ,за да се осигураме дека нашите клиенти добиле во добра состојба. 2,Обично ќе треба 24 часа за Aliexpress за ревизија на фондови по што ја платиле вашата нарачка,ние може да се изведуваат само вашата нарачка по финансиската ревизија завршена. 3,Ние само брод да се потврди цел.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4,Услугата транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. 5,Ако не сте добиле вашиот парцела во проценува време на испорака,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите на shippment и replyn вас наскоро. Повратни информации, Ние ја гарантира висок стандард на услуги на клиентите и се стремиме за 100% задоволство ! Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Декларираните карактеристики

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Шема:
Dot
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1BOX-XG
Бренд Име:
ourwarm
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
10pcs
Употреба:
бебе туш декорација
Се користи 1:
Идеи за бебе туш подароци
Користете 2:
Бебе туш подароци и сувенири
Користете 3:
бебе туш услуги
Користете 4:
настанот партија материјали
Употреба 5:
бебе туш момче декорации
Употреба 6:
Бебе туш момче партија сет
Користете 7:
Бебе туш декорација за девојка
Користете 8:
подарок торба хартија
користете 9:
Бебе туш услуги и подароци

Поврзани производи