HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Neuschwanstein Замокот 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот A00776
Ново - 0 %

HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Neuschwanstein Замокот 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот A00776

Залиха
DEN 206.40
DEN 206.00
Износот:

Ако било какви проблеми доаѓа до вас, ве молам, не грижете се. Забелешка Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
2、боја на кутијата е различен. По завршувањето, малку притиснете надолу на дијаманти со вашата рака или книга да се осигура дека дијамантите се цврсто прикачени. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
И ако сеуште се грижите за тоа како да се завршат, ќе може да се купи една мала слика за да се практикуваат.

Декларираните карактеристики

Големина:
Square Drill 15x20cm, Round Drill 15x20cm, Square Drill 20x25cm, Round Drill 20x25cm, Square Drill 20x30cm, Round Drill 20x30cm, Square Drill 30x40cm, Round Drill 30x40cm, Square Drill 30x45cm, Round Drill 30x45cm, Square Drill 40x50cm, Round Drill 40x50cm, Square Drill 40x60cm, Round Drill 40x60cm, Square Drill 45x60cm, Round Drill 45x60cm, Square Drill 50x60cm, Round Drill 50x60cm, Square Drill 50x70cm, Round Drill 50x70cm, Square Drill 50x75cm, Round Drill 50x75cm, Square Drill 55x70cm, Round Drill 55x70cm, Square Drill 60x80cm, Round Drill 60x80cm, Square Drill 60x90cm, Round Drill 60x90cm, Square Drill 70x90cm, Round Drill 70x90cm, Square Drill 80x120, Round Drill 80x120, Square Drill 100x140, Round Drill 100x140, Square Drill 120x160, Round Drill 120x160
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Homfun
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Плоштадот/Круг
Употреба:
Дома декорација/Ѕидот налепници/подарок
За Дијаманти:
100% целосна Плоштадот & Круг вежба
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Дијамант Тип:
3D , 5D
квалитетот на производот:
добро
Испорака Брзина:
брзо
платно пакет:
Навивам , Избегне Набори

Поврзани производи