OLDFOX Kraft првиот слој Кожа Пушењето Тутун Цевка Торба Торбичка Организира Случај Цевка Алатка полесни Носителот Џеб за 2 цевка fc0002
Ново - 31 %

OLDFOX Kraft првиот слој Кожа Пушењето Тутун Цевка Торба Торбичка Организира Случај Цевка Алатка полесни Носителот Џеб за 2

Залиха
DEN 3936.00
DEN 2716.00
Износот:


OLDFOX Kraft првиот слој Кожа Пушењето Тутун Цевка Торба Торбичка Организира Случај Цевка Алатка полесни Носителот Џеб за 2 цевка fc0002
Љубезно ве потсетува : a. Ние поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо (со попуст цена); б. Ние може да ви испрати на производ слики по вашата исплата ако тоа е потребно; c. Ние би можеле да се одбележи пакет како подарок и тврдат пониска цена за вас; d. Ако имате било каков проблем по добивањето на пакетот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Зошто купи од нас? а. Фабриката продажба : ние имаме свои фабриката ; б. Понуда на најдобар квалитет и конкурентна цена за нашите клиенти; c. Добро проверени од страна на нашите одговорни на работниците пред секој производ се испраќаат надвор. За руските купувачи : Како тоа да не е availalbe да се купи тука на Ali Express, јас би сакал да ви препорачуваме да се направи купување во нашата DHgate продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време кога ќе сакате да купите нашите производи. Ви благодариме! : ))
Предмет : Kraft Првиот Слој Leath er Пушењето Цевка Пошта за 2 Цевки
Облик : Правоаголник
Материјал : Кожа
Големина : 440 mm *215mm (L*W)
Нето тежина : 6.28 мл./178 g.
Пакет тежина : 14.10 мл./400 g.
Боја : Како што е прикажано во слика
- 1 x Kraft Првиот Слој Кожа Пушењето Цевка Пошта за 2 Цевки
Оваа цевка торбичка е многу уникатна, тоа може да се одржи на 2 тутун цевки , покрај тоа, други пушењето цевка чистење алатки како трансферот, си игра, лажица и филтер може да се стави во премногу. Тоа е потреба на цевка пушачи.
Основни знаења од областа на цевка додатоци :

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
OLDFOX
Број На Модел На:
FC0002
Обликот:
Директно Тип
Материјал:
кожа
боја:
како што е прикажано во слика
costomized:
No
Превозот Цена:
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail или HK Пост Воздух Mail

Поврзани производи