HD LCD Анти-Изгребан Екран Заштитник Филм За Samsung Galaxy Tab 7.7 P6800 P6810 7.7 таблет висока јасно сјајни заштитна фолија
Ново - 17 %

HD LCD Анти-Изгребан Екран Заштитник Филм За Samsung Galaxy Tab 7.7 P6800 P6810 7.7 таблет висока јасно сјајни заштитна фолија

Залиха
DEN 100.32
DEN 83.00
Износот:


Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
2.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам .Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2. Исто така, даде нашиот тим најдобар охрабрување. кога сме веќе означени на следење на број! 3. ако имате anyquestion ,ве молиме контактирајте со нас на почетокот. Ако тоа се нашите производи квантитетот не е во ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ја и ќе ја прикачите на подарок
надомест на штета. Ако сакате да ја смените производ, ве молиме контактирајте со нас, но на товар мора да се плати од страна на купувачот. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.Delievery време : EMS : 5-15days.
QCC ВО ТАИ WAN
HD LCD Анти-Изгребан Екран Заштитник Филм За Samsung Galaxy Tab 7.дали имате следење на број на freeshipping цел? да,Секоја цел мора следење на број . ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1. ние бидете сигурни дека имаат по-продажбата на услугата.Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА СЕКОЈДНЕВНИОТ
ние продаваме нови објекти директно форма фабрика во Guang zhou на кина .7" таблет висока јасно сјајни заштитна фолија
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.
можете да го добие и да се провери вашиот пакет по 24 часа(бидејќи тоа ќе ви се околу 24 часа за delievery
конкретна компанија за да испратите проверка на информации на веб страната)
Во следниот линк :
1. Ви благодарам многу!
1.Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот. (освен Во оддалечените области)
3.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно. Ако мислите дека постои било каков проблем, можете да не контактирате на време, ние ќе бидеме 100% ќе
решавање на вашиот проблем.можете да ги пратите пред 24hours . Хонгконг пост или кина пост : 7-30days. Ако производот во процесот на превозот на производот оштетен, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе испрати и
ќе прикачите некој подарок на надомест на штета.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина.
Ве молиме не грижете се, ние се кредибилитетот на трговците, ќе се реши овие проблеми.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever.Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори
вас, како е можно поскоро.Ние се наоѓа во GUANG ZHOU НА КИНА.ве молиме e-mail повторно преку alibaba систем како што понекогаш
нашата mail сервери имаат грешки.ние прифаќаме : westernunion
3. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
3.дали ви се have After-продажбата на услугата? yes (да).кога ќе брод мојата цел? ако вашите нарачки се заврши, ќе се испратени на вашата нарачка до вас во 48hours 2.парите се депонирани сигурно во вашата сметка.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
weeten
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Количина:
1 пакет
Карактеристики:
Ултра Јасно
Материјал:
ЈП Мека Филм
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab 7.7 P6800 P6810
Пакет:
Yes
Употреба:
PDA
Функција:
protecter panel
Бои:
јасни бои
полно тело:
пред+платно
Место на Потекло:
Guang zhou на кина
квалитет:
100% Оригинални нови
занаети:
транспарентен HD Јасно сјајни филм
користат за:
За Samsung Galaxy Tab 7.7 P6800 P6810
Големина:
7.7

Поврзани производи