Резба Цвет Врежан Дрво Applique Кина Мебел и Декоративни Портата Кревет Круна Кабинет Гроздобер Дома Декор 20CM 24CM 30CM 40CM
Ново - 39 %

Резба Цвет Врежан Дрво Applique Кина Мебел и Декоративни Портата Кревет Круна Кабинет Гроздобер Дома Декор 20CM 24CM 30CM 40CM

Залиха
DEN 591.36
DEN 361.00
Износот:


Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,
врати, кабинети, итн.
E-mail/Aliexpress порака е приоритет на нашата служба за корисници.
Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус.
DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ обично трае 5-8 дена да пристигнат.
Други земји : со 25-35 работни дена(35-49 дена).
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно.
Ние прифаќаме Alipay.
Силен Европски стил, врежан јасно.Ве молиме овозможи 1-5 mm грешка поради прирачник за мерење.
Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, ве молиме проверете ја вашата Моите Пораки во случај вашиот email провајдер има премногу-агресивен спам филтер за блокирање Aliexpress е-пораки. Ве молиме ни e-mail ПОВТОРНО.
Германија/Франција/Шпанија/Источна Европа : 18-25 работни дена(24-35 дена).
Материјал : Дрво.
Ви даде повеќе рафиниран и удобен живот. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, системот автоматски ќе се утврди дали постојат и други објекти што сте ги купиле од нас и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.
Дијаметар : 20 CM 24 CM 30 CM 40 CM
Пакет листата :
1 X Резба Decal
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме бидете сигурни со нас.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО.
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКО (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации приемот на вашата расчисти целосна исплата.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе.
Сите продажбата се смета за конечна. Ако не се добие објект од по 60 дена , ве молиме контактирајте со нас за решавање.Поради светлината и на екранот разлики, боја на објектот може да биде малку поинаков од слики. Ние ќе се обидеме најдобро да се обезбеди најдобро решение ПОБРЗО.
Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом. Ве молиме потврдете ја вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Само да не контактирате за решавање во секое време. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Сад/Велика Британија/Австралија/Канада : 14-21 работни дена(18-29 дена).
Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Декларираните карактеристики

боја:
20CM, 24CM, 30CM, 40CM
Тема:
Маскота
Бренд Име:
Ladyhouse
Материјал:
Дрво
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
1:
декоративни дрво appliques
2:
Ѕидот Врати На Мебел И Декоративни Фигурини Дрвени Минијатури
Пакет:
врежан дрво appliques за мебел
Име:
Дрвени Applique Оркестарот Рамка Ѕид Вратата Резба Decal
5:
резби во дрво decal агол applique
6:
Ретро Гроздобер Unpainted Дрвени Резбани Decal
7:
Агол Applique Рамка За Мебел Дома Ѕид Кабинет Вратата Декоративни
8:
Дрво Applique на Мебел и декорација
9:
Резба Decal Агол
0:
Ретро Гроздобер Unpainted Дрвени Резбани Decal

Поврзани производи