2 ПАРЧИЊА/Многу За Samsung Galaxy S4 I9500 I9505 Слушалка Аудио Џек Слушалки Приклучок за Слушалки Plug Порта Flex Кабел
Ново - 5 %

2 ПАРЧИЊА/Многу За Samsung Galaxy S4 I9500 I9505 Слушалка Аудио Џек Слушалки Приклучок за Слушалки Plug Порта Flex Кабел

Залиха
DEN 272.16
DEN 259.00
Износот:


2 ПАРЧИЊА/Многу За Samsung Galaxy S4 I9500 I9505 Слушалка Аудио Џек Слушалки Приклучок за Слушалки Plug Порта Flex Кабел
Потсетување : 1. Информации за производот од Интернет, но нашата слика е вистински, а нашата цел е иста како и нашата слика, затоа ве молиме проверете на сликата за купување, бидејќи неточни купување на враќање поштенски надоместок паѓа на товар на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена.[Освен кога производот е надвор од акциите]. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја за вас. 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја. 4. Ако имате други барања, ве молиме да ни даде на масажа во низа. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy S4 Flex Кабел
Бренд Име:
HONGYOU
Компатибилен Бренд:
Samsung
квалитет:
Нов Висок Квалитет
компатибилен models1:
За Samsung Галакси I9500 I9505 Flex Кабел
Is_customized:
Yes

Поврзани производи