10PCS DB207 НАТОПИ B207 DIP4 Мост Rectifiers 1000V 2A нови и оригинални IC бесплатен превозот
Ново - 10 %

10PCS DB207 НАТОПИ B207 DIP4 Мост Rectifiers 1000V 2A нови и оригинални IC бесплатен превозот

Залиха
DEN 48.00
DEN 43.00
Износот:


Ви благодариме

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
алармот
Температурата На Работа:
Стандард
Пакет:
натопи
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DB207
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови

Поврзани производи