Тактички Airsoft Пиштол Прашка Отворено Заштитна Безбедност Најлон Пиштол Во Рака 2 Точка Пушка Прашка Систем Рака Прилагодливи Лов Bungee

Тактички Airsoft Пиштол Прашка Отворено Заштитна Безбедност Најлон Пиштол Во Рака 2 Точка Пушка Прашка Систем Рака Прилагодливи

Залиха
DEN 687.36
Износот:

Име на производ : Отворено тактички мулти-функционални рака Американски lanyard еднокреветни и двокреветни повик за пренос прашка плус памук рамо влошки Производ Материјал : Ткаење Unstretched целосна должина : 129cm Ширина : 3.2 cm Нето тежина : 355g Бруто тежина : 365g Боја : црна, матен боја Карактеристики : производот е погоден за надворешна лов, CS борба, отворено вежби и други користење, лесен за носење, брзо, со памучна подлога за удобно користење, погоден за дијагонално преку рамо.

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Број На Модел На:
W
Бренд Име:
FEELWIND

Поврзани производи