Мека TPU За Xiaomi Redmi 5 Случај Покрие Xiaomi Redmi 5 Плус Случај Насликани Меки Силиконски Телефонот Назад Случај ЗА Redmi 5 /5Plus Случаи

Мека TPU За Xiaomi Redmi 5 Случај Покрие Xiaomi Redmi 5 Плус Случај Насликани Меки Силиконски Телефонот Назад Случај ЗА Redmi

Залиха
DEN 57.60
Износот:

Меки Силиконски TPU Случај со Транспарентните Страна Рамка За Xiaomi Redmi 5 / 5 Плус Случаи Капак ( 5.7 - 5.99 инчи ) Силикон Capas Телефон Покрие торба
Трговија на големо поддршка!
Пад на превозот поддршка!
Слики Предвидени За препродавачи!
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молиме >>>
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи
било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.Ви благодариме за разбирањето!
За Превозот Метод >>>
Бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , која не може да се следи по парцела лево Кина.
Ако ви треба целосна следење на информации , ве молиме изберете "Aliexpress Saver Превозот или Стандард за Испорака ", и да додадете на extral пари за тоа .

Декларираните карактеристики

Материјал:
Redmi 5, Redmi 5 Плус
Компатибилен Xiaomi Модел:
M5
Големина:
5.7 inch 5.99 inch
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
CaseRiver
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Ткаеше,Симпатична
Карактеристики:
Мека И Симпатична Кул Случај
Мало Пакет:
No
Број На Модел На:
За Xiaomi Redmi 5 5 Плус Случај Capas
Карактеристики:
Шарени Печатење Цртање TPU Меки Предмети
дизајн:
Beauiful Пејзаж / Animals / Цвеќиња
Compatable:
Случај Покритие За Xiaomi redmi 5 5 Плус мек силикон
боја:
24 Обрасци
Материјал:
Меки Силиконски TPU
Технологија:
Висок Квалитет на УВ Печатење
За моделот:
xiaomi redmi 5Plus 5 Случај Покривајте Телефонот кеси
Dropshipping:
Поддршка
Известување:
За xiaomi redmi 5/ Redmi 5 Плус Случај / 5.7 inch 5.99 инчен

Поврзани производи