Оригиналниот Десно тркало и тркала мотори за робот правосмукалка ilife v5 v5s х5 v3 v3s робот Правосмукалка ilife Делови замена
Ново - 11 %

Оригиналниот Десно тркало и тркала мотори за робот правосмукалка ilife v5 v5s х5 v3 v3s робот Правосмукалка ilife Делови замена

Залиха
DEN 1055.52
DEN 939.00
Износот:


Оригиналниот Десно тркало и тркала мотори за робот правосмукалка ilife v5 v5s х5 v3 v3s робот Правосмукалка ilife Делови замена
Компатибилна со моделот :
За chuwi ilife V3 V3 L
За chuwi ilife V3s
За chuwi ilife V5 (CW310)
За ilife V5s
За ilife х5
Пакетот Вклучува :
1x Десно тркало со тркала моторс
Кога ќе го поставите цел,ве молиме оставете го вашиот Број на модел на машина ,ВИ БЛАГОДАРИМЕ !
Гаранција & Политика На Враќање
Ние гарантираме задоволство за искрени и разумни купувачот. Ако објектот е оштетен при пристигнувањето, ве молиме да бидат кооперативни да правите фотографии или видео записи на проблемот и испратете ја на нас за да ја провери. За потврди производ погрешна на вашето одобрување, ние може да ви испрати замена на делови бесплатни, но за каква било физичка штета или штетата е резултат на купувачот злоупотреба, Купувачот треба да споделам некои износ.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".
Пратката ќе ви бидат доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата . Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативна повратна информација.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Контактирајте Со Нас
Ве молиме овозможи 24 часа за нас, за одговор, Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не е целосна.
Поради некои ISP СПАМ филтер прилагодувања,вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот одговори; ако имате проблеми со примање на нашите пораки,можеби ќе треба да користите друга сметка за е-пошта за да контактирате со нас.
Ние го цениме вашиот комуникација и ние ќе се обидеме нашата моќ за да ги реши сите прашања може да постои.
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Моите Омилени" листа.

Декларираните карактеристики

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
за робот правосмукалка ilife v5 v5s х5 v3 v3s
Бренд Име:
FGHGF
Вакуум Дел Тип:
тркала
тип 1:
правосмукалка додатоци
тип 2:
правосмукалка замена на комплет
тип 3:
робот правосмукалка делови
Тип 4:
Десно тркало
Пакет:
1pcs десно тркало со моторни тркала
Тип 5:
за ilife делови
Тип 6:
за ilife моторни тркала
Тип 7:
Правосмукалка Делови

Поврзани производи