5DV00829000 5DV 008 290 00 D2S D2R Xenon БАЛАСТ КРИЕШЕ Единица за Контрола Компјутер Модул за E65 E60 Х5 Z4

5DV00829000 5DV 008 290 00 D2S D2R Xenon БАЛАСТ КРИЕШЕ Единица за Контрола Компјутер Модул за E65 E60 Х5 Z4

Залиха
DEN 1200.00
Износот:

Apllication : Состојба : НОВА Напон 12 V, 35 W Сите D2 S D2 R режач / светилка со 85 V 35 W Одговара за : 2002-2005 За BMW E65 02-05 За BMW Серија 7 E65 02-04 За BMW СЕРИЈА 7 745 I 745 LI 04-05 За BMW 5 Серијата E61, E0, Б MW Z4, Б MW Х5 07-08 За Мерцедес GL~ 2006-2008 За Мерцедес-Benz CLS класа 2005-2008 година За SLK класа 2006-2008 За R-класа 2003-2006 За E-class седан 2007-2008 За G-class и 2002-2008 За M-class 02-08 За Мерцедес МЛ Класа ОЕМ 06-08 За Мерцедес R-Класа R350 R500 03-05 За Мерцедес Е-Класа, E55, E500 E430 E350 E320 AMG 2004-2006 За Land Rover Sport 2004-2005 За Audi A8/S8/A6 2004-2006 За Chrysler Pacifica 2004-2006 За Форд Фокус SVT 2002-2007 За Jaguar S-type и X-type ОЕМ 05-08 За Maserati Quattrop 03-07 За Saab 93
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Испорака
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно. Просечното време на испорака е околу 40 дена.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови.
Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро.
Гаранција
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.

Декларираните карактеристики

Објектот Висина:
C2S015079,C2S52482
Материјал Тип:
PE
Погоден За Ламбата:
Фарови
Специјални Функции:
На 002 820 23 26,A0028202326
Објектот Ширина:
12790592,12-790-592
Производителот Дел Број:
63126907488,63120150614,63126916100
Другиот Дел Број:
5DV 008 290-00,5DV008290-00
Објектот Тежина:
4E0 907 476,4E0907476
Бренд Име:
BINGWFPT
Објектот Должина:
05103356AA
За Maserati Дел Број:
980139011
За Hella Дел Број:
5DV 008 290-00,5DV008290-00
За Ауди Дел Број:
4E0 907 476,4E0907476
За Мерцедес Дел Број:
На 002 820 23 26,A0028202326
За BMW Дел Број:
63126907488,63120150614,63126916100
За Saab Дел Број:
12790592,12-790-592
За Jaguar Дел Број:
C2S015079,C2S52482
За Chrysler Дел Број:
05103356AA
За Ford Дел Број:
2M5Z-13C170-АА,2M5Z13C170AA
За Land Rover Дел Број:
YWC 500430,YWC500430

Поврзани производи