1 Метар Квалитет Faux Кожа Ткаенина За Троседот Вештачка Кожа Мека Ткаенина За Облека Позадина Синтетички Кожа Тепих
Ново - 30 %

1 Метар Квалитет Faux Кожа Ткаенина За Троседот Вештачка Кожа Мека Ткаенина За Облека Позадина Синтетички Кожа Тепих

Залиха
DEN 1849.92
DEN 1295.00
Износот:


2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-3cm отстапување постои.
Материјал : Faux Кожа Ткаенина
Ширина : 1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа значи дека ќе има некои браздата на ткаенина. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[43040] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[5876] Aftersales Услуга
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.35 метри
Дебелина : 1mm
Пакување : 1 парче 100x135cm ( Ние ќе ги намали континуирана парче, ако цел повеќе од 1 парче. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Ве молиме да ни остават бојата број, така што ќе може да се испрати на стоките за вас
Answer : ___________________________ Note :
Сите ткаенини се скрати со рака. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ве молиме имајте во предвид! Освен вашиот парцела е повеќе од 2 KGS, тогаш ние треба да се намали на ткаенина)
Ако купувате 1 парче, ќе се намали (135cm * 100cm) Ако купувате 2 парчиња, ќе се намали (135cm * 200cm) Доколку купите 3 парчиња, ќе се намали (135cm * 300cm) . Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.

Декларираните карактеристики

Дебелина:
1 мм
Употреба:
Појас,Торба,Фудбал,Домашен Текстил,Голф,Столче,Автомобил,Декоративни,Троседот,Ракавици,Чаир,Лаптоп,Мебел,Чевли,Облека
Шема:
Заврши
Функција:
Еластична,Водоотпорен,Анти-Mildew,Абразија-Отпорен На
Материјал:
PU
Поддршка Техника:
Плетени
Број На Модел На:
100x135cm
Ширина:
1.35 meters
Функција:
1.35 метри
Употреба:
1.35 метри

Поврзани производи