CHENISTORY Есен Шума DIY Слика Од Броеви Пејзаж Дигитални Calligraphy Сликарство Модерна Ѕид Уметност За Дома Декор 40x50cm
Ново - 50 %

CHENISTORY Есен Шума DIY Слика Од Броеви Пејзаж Дигитални Calligraphy Сликарство Модерна Ѕид Уметност За Дома Декор 40x50cm

Залиха
DEN 648.00
DEN 324.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Бренд Име:
CHENISTORY
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Стил:
Класични
Медиум:
Акрилик
Број На Модел На:
слика од броеви
Слика Стил:
Handpainted од yourselve
Слика Technic:
diy слика од броеви
Материјали:
акрилна боја слика на платно најлон четка
ѕид уметност слика:
Пад на превозот
боење слика од броеви:
цртање слика од броеви
Дома Декор:
боење со броеви
дневна соба декорација:
апстрактното сликарство
Дома декорација:
calligraphy сликарство
во парк:
валани платно пакет
picure од страна на броеви:
Платно Сликарство

Поврзани производи