Нови Оксфорд Ткаенина Мода Торба Корејски Стил Модерна Едноставна Мажите Гласник Торба Кул Практични Секојдневен Чанта C108
Ново - 25 %

Нови Оксфорд Ткаенина Мода Торба Корејски Стил Модерна Едноставна Мажите Гласник Торба Кул Практични Секојдневен Чанта C108

Залиха
DEN 1108.80
DEN 832.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
плик
Главен Материјал:
Oxford
Надворешноста:
Тиња Џеб
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
MPss
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Бренд Име:
DecisionTree
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Повод:
Разноврсна
категорија:
oxford/модерна
дизајн:
Моден
Големина:
25cm*22cm*5cm

Поврзани производи