Облека за кукла се вклопува 43 см Бебе Родено zapf бебе и Американска девојка Бела маица, Безбол Капа, Патики Pajama одговараат на
Ново - 15 %

Облека за кукла се вклопува 43 см Бебе Родено zapf бебе и Американска девојка Бела маица, Безбол Капа, Патики Pajama одговараат

Залиха
DEN 120.00
DEN 102.00
Износот:


за 43cm Zapf Бебе Родено Кукла ,45см Американска девојка , tlida кукли, 43cm рачно изработени кукли
Напомена : Елементи, вклучувајќи облека само,не се вклучуваат на кукла.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Форма:
1/4
Предупредување:
no
Број На Модел На:
43CM
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Димензии:
43CM
Бренд Име:
боја на желби
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот

Поврзани производи