1pcs/многу Професионални Трајна Шминка Алатки Розова Eyelash Коса Ножици За Тетоважи Веѓите Microblading Додатоци Ножици
Ново - 5 %

1pcs/многу Професионални Трајна Шминка Алатки Розова Eyelash Коса Ножици За Тетоважи Веѓите Microblading Додатоци Ножици

Залиха
DEN 239.04
DEN 227.00
Износот:


1pcs/многу Професионални Трајна Шминка Алатки Розова Eyelash Коса Ножици За Тетоважи Веѓите Microblading Додатоци Ножици име на Производ Веѓа Шминка Ножици Eyelash Чешел Смена Убавина Алатки Материјал Пластични Боја розова Должина 13cm Апликација За Microblading веѓа
Шопинг Водич
Драги Пријатели,
Ви благодариме за вашиот интерес за нашите производи. Ако имате омилен производ, ве молиме придружите на количката или колекција . И на купонот ќе биде дадена за вас.
Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е matached со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. И руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, што е многу важно. Ви благодариме!
Повратни информации
1. Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на предмети
2. Ако сте среќни за тоа, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се тука, што навистина ни ги охрабри да се направи подобро и да стори повеќе за вас во иднина. ви благодариме!
3. Ако не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение. Ви благодарам многу!

Декларираните карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
BARBARDY
Број На Модел На:
TH7093
Prudcut Име:
Шминка Режа за Козметика
Должина:
13cm
Примена:
За Microblading веѓа
Пакување:
Пакет поединечно
MOQ:
1pcs
боја:
Пинк

Поврзани производи