Природни Fluorite Необработен Камен Freeform Pendant Dreamcatcher Кварц Точка Нишалото Реики Исцелување Чакра Индијанци Амајлии Ѓердан
Ново - 30 %

Природни Fluorite Необработен Камен Freeform Pendant Dreamcatcher Кварц Точка Нишалото Реики Исцелување Чакра Индијанци Амајлии

Залиха
DEN 239.52
DEN 168.00
Износот:


Природни Fluorite Необработен Камен Freeform Pendant Dreamcatcher Кварц Точка Нишалото Реики Исцелување Чакра Индијанци Амајлии Ѓердан

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DYPT000046
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Бренд Име:
druzy
Метали Тип:
Никој
is_customized:
No
Функција:
реики
Обликотшема:
случаен
синџир боја:
Црна
Тип:
ѓердан
Материјал:
fluorite
Синџир должина:
(Прилагодливи)45см
Обликотшема:
случаен
Декорација:
Партија Декорација Популарната Партија Додаток
Повод:
Костим партија,годишнина,ангажирање,Свадба
Пакет:
1pieces/opp вреќа
Вистински Pendant Потекло:
Кина(Копно)
Is_Customized:
Yes

Поврзани производи