6Pair/Многу Мажи Sock Бамбус Влакна Чорапи Meia Машки Пролетта, Пот-абсорбента Мирис-отпорни Дише Нога Бренд Бизнис Екипажот Чорапи

6Pair/Многу Мажи Sock Бамбус Влакна Чорапи Meia Машки Пролетта, Пот-абсорбента Мирис-отпорни Дише Нога Бренд Бизнис Екипажот

Залиха
DEN 331.20
Износот:

Машки чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 24. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 30-45days, некои
coutry ќе трае 35-60 дена,EMS 7-20days. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;
2.5 беа 25,5 25 26 26.5 Женски чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 23 22.Ако
не добиете објектот во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и
банкарски трансфер. Ви благодарам многу!
.Но задоцнување на испораката ќе се случи како нашиот
складирање се промени секој момент.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.И понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на
време во царинската царинење.5 24 25 беа 25,5 26 ЕУР 35 36 37 38 39 39 40 40 НАС 5 5.5 7
За Плаќање
1.5 велика БРИТАНИЈА 4 4.
Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање,бидејќи еднаш парцели
испраќање,ние не може да промени ништо!
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти
позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
За Превозот
1.5 28 ЕУР 39 40 41 42 43 44 45 46 НИ 7.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ние Секогаш ќе обрне внимание на најновите
динамичен информации, пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи кршен,па дури и изгубени, ве молиме
разбирам! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи,
ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ за вас.Понатаму за
плаќање прашања, ве молиме видете плаќање помогне ,тоа може да ви помогне.5 велика БРИТАНИЈА 6 6. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ние ќе
обиди се со нашите најдобри за решавање на проблемите и да ги задоволи вас.
Име на производ Мажите Sock Материјал Бамбус Влакна,Spandex,Акрилна Боја Црна,Бела,Сива,Темно Сива,Сина Формален Стил,Мода,Популарна,Практични,Бизнис Големина Евра 39-43 Функција Удобно,Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 6 Пара/многу Во OPP Вреќа
6 Pair/Многу Мажи Sock Бамбус Влакна Чорапи Meia Машки Пролетта, Пот-абсорбента
Мирис-отпорни Дише Нога Бренд Бизнис Екипажот Чорапи Материјал : Бамбус Влакна,Spndex,Полиестер, Големина : Еур 39-43 Шема : Солидна Боја Сезона : Пролет&Лето&Есен&Зима Количина : 6 Pairs Чорапи Пакет : OPP Вреќа
Answer : ___________________________ Note : * Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики,ви благодариме за вашето разбирање. Ви благодариме!
Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата;
3.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Материјал:
Акрилик,Spandex,Бамбус Влакна
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Се облекуваат
Број На Модел На:
LKLJJ2086
датум:
2017.12.26
Број на модел II:
LKLJJ0130
Sock Шема/Дизајн:
Класичен Солидна Боја Чорапи
Sock Функција:
Анти-бактериски,Дише,Апсорбираат Потта Чорапи
sock стил:
Пролет,Sunmmer,Есен.Зимски Чорапи
Пол:
Мажи,Мажи,Момчиња,Тинејџери Чорапи
sock големина:
ЕУ 39-43 Чорапи
Пакетот Вклучува:
6 Пара/Многу
Sock Вредност На Пазарот:
САД $ 7
Sock Пакување:
OPP вреќа

Поврзани производи