Лето Жените Обичните Памучни Кошули Исечете Т-Маица Блузи S-XL Топла Продажба
Ново - 18 %

Лето Жените Обичните Памучни Кошули Исечете Т-Маица Блузи S-XL Топла Продажба

Залиха
DEN 166.08
DEN 136.00
Износот:


Лето Мода Жените Sey Краток Ракав Цврст Обичните Памучни Кошули за Сечење Врвови Блузи Пресврт Пред Т Кошула S-XL
Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Памук Мешавина
Боја : Црна, Бела, Сива
Големина : Азија S-XL(US4-12, UK6-14, EU34-42)
Sleeve Стил : Краток Ракав
Деколте : Екипажот Вратот
Стил : Мода Секси Исече Блузи
Повод : Плажа/Неврзан/Клуб
Модел : Цврсти
Сезона : Летни
Објектот Вклучува : 1 X Жени Секси Сечење На Врвот
Големина Детали : 1 инч = 2.54 см
( Подолу НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големина е за вашиот референца САМО, ве молиме проверете ја големината детали внимателно да ја добиете вашата опремени големина пред наддавање, ви благодарам .)
Големина Биста Рамо Должина Големина Препорачува
S 84cm/33.0 33cm/13.0 39cm/15.3 US4-6/UK6-8/EU34-36
М 88cm/34.5 34cm/13.4 40cm/15.7 US6-8/UK8-10/EU36-38
L 90cm/35.3 35cm/13.8 41cm/16.1 US8-10/UK10-12/EU38-40
XL 92cm/36.1 36cm/14.2 42cm/16.5 US10-12/UK12-14/EU40-42
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Фланелен
Материјал:
Памук,Полиестер,Ацетат
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
Блузи
Бренд Име:
EFINNY
Големина:
Asian S-XL(US4-12, UK6-14, EU34-42)
боја:
Црна, Бела, Сива

Поврзани производи