Moleton Masculino 2018 Тенок Дуксери Мажите Sweatshirt Долг Ракав Pullover Маскирани Спортски Мажите Писма Печатени Тренерки S-3XL
Ново - 5 %

Moleton Masculino 2018 Тенок Дуксери Мажите Sweatshirt Долг Ракав Pullover Маскирани Спортски Мажите Писма Печатени Тренерки

Залиха
DEN 640.80
DEN 609.00
Износот:

Moleton Masculino 2017 Тенок Дуксери Мажите Sweatshirt Долг Ракав Pullover Маскирани Спортски Мажите 'S Писма Печатени Тренерки S-XXL
Азија Големина Рамо Биста Ракав Должина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 48 18.90 52 20.47 65 25.59 70 27.56 M 50 19.69 55 21.65 66 25.98 72 28.35 L 52 20.47 58 22.83 67.5 26.57 73 28.74 XL 54 21.26 61 24.02 69 27.17 75 29.53 XXL 56 22.05 64 25.20 70 27.56 77 30.31 3 XL 58 22.83 67 26.38 71 27.95 79 31.10 Добредојдовте На Продавница! 1. Нашата Облека Големина Е Азија Големина,а Не Сад/Европска Големина,Стандардна Големина,Па ве Молиме да се Купи Поголем 2 Size Кога Ќе го поставите Цел Азија М Големина Е Сличен На НАС XS Азија L Големина Е Сличен На НАС S Азија XL Големина Е Сличен На НАС M Азија XXL Големина Е Сличен На НАС L Азија XXXL Големина Е Сличен На НАС XL Ќе Испрати Парцели во Рок од 2 Работни Дена, Имаме Добар Квалитет, Фотографиите Се Вистински Слики Ако Имате Голем Број На Нарачки, ве Молиме Кажете Ни, Ние Ќе Ви Даде Максимум Попуст Првиот QSP Прво Квалитет" "Првиот Сервис" "Прво Цена"

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Шаблон Тип:
Писмо
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Бренд Име:
YDTOMM
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
Суичери
Тип:
Тенок
Материјал:
Памук,Микрофибер
Дуксери:
Yes
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
дуксери мажи:
Yes
мажите sweatshirt:
Yes
Големина:
S M L XL XXL 3XL

Поврзани производи