Нови jingdezhen исклучителна керамички teapot kettles чај првенство порцелански кинески кунг фу сет чај пијат ware
Ново - 20 %

Нови jingdezhen исклучителна керамички teapot kettles чај првенство порцелански кинески кунг фу сет чај пијат ware

Залиха
DEN 681.60
DEN 545.00
Износот:


Бренд : WSHYUFEI Производи : Кунг Фу чај групи Материјал : коска кина Процес : висока температура отпуштање, рачно изработени Пратката 1, Сите нарачки ќе бидат испратени во 1-2 работни дена по вашата исплата потврди. 2, Нашите вообичаени превозот метод вклучуваат : 4 PX, Кина Пост , Singpore Пост, E-пакет(САД), Posti Финска (Русија), DHL(тежина над 1.5 kg) . 3, Логистика информации може да го одложи 3-5 дена, pls не грижете се, вашиот парцела е на врвот брзина на транспорт.
4, ве Молиме да ги доставите точни превозот адреса со точни поштенски код , превозот адреса е многу тешко да се промени по парцела е испратено. И Русија клиент треба да се обезбеди целосна име. 5, времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори. 90% на пакет ќе пристигне во 9 - 25 дена. Тоа трае до 45 дена понекогаш.
Плаќање 1, прифаќаме Зачувам Тука, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
2, Ако се сретнете со некој проблем со paymant, можете да ја посетите : Политика на Враќање 1, Ако објектите се скршени или оштетени кога ќе примите, ве молиме контактирајте со нас, ние повторно ќе се испрати или да се вратат парите. 2, Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте ме веднаш. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви служи добро. Повратни информации Твое задоволство е нашата единствена цел. Вашиот позитивен коментар е многу важна за нас. Искрено се надевам дека ќе може да ни остави позитивен коментар и Детални Продавачот Рејтингот.

Декларираните карактеристики

Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Количина:
6-10
Керамички Тип:
порцелански
Техника:
On-стаклен
Тип:
Чај Првенство & Чинијата Поставува
Бренд Име:
WSHYUFEI
Број На Модел На:
teaset
Материјал:
Керамички
Обликот:
Еден Слој

Поврзани производи