Mayitr 20pcs USB Famale Тип Стандардна Порта Sockets Висок Квалитет Десен Агол 4-Pin Jack Приклучок Конектор за Компјутер
Ново - 20 %

Mayitr 20pcs USB Famale Тип Стандардна Порта Sockets Висок Квалитет Десен Агол 4-Pin Jack Приклучок Конектор за Компјутер

Залиха
DEN 53.76
DEN 43.00
Износот:


AC0002204 Спецификација :
Градник изнајдат нови
Планината Pin Растојание : 14mm/0.55"
Pin Проред : 2mm/0.08"
Вкупна Големина : 14 x 13 x 7mm/0.55" x 0.5" x 0.3" (L x W x H)
Количина : 20
Напон оценка : 50 V DC
Моменталната оценка : 0.2 На
Контакт отпор : ≤30mΩ
Изолација отпор : ≥100 MΩ
Го издржат напонот : 50 Hz. AC500 V/60-ТИТЕ
Работа температура : -16℃+65℃ Пакет се вклучени :
20pc x USB Џек Забелешка :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-5mm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Згора на тоа, царинската во некоја земја е сериозна, ако пратката е превозот од страна на брза испорака DHL,EMS, но лишени од слобода од страна на царинската управа,
купувачот ќе преземат одговорност за тоа, ако има потреба било какви информации, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние ќе направиме се најдобро да ви помогне,ви благодарам.
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
usb конектор женски
Бренд Име:
Mayitr

Поврзани производи