Нов Долг Ракав Момчето Кошули Цвет Печати Детска Кошула Секојдневен се Сврти надолу Јака Camisa Masculina Блузи за Деца Момче Облека
Ново - 48 %

Нов Долг Ракав Момчето Кошули Цвет Печати Детска Кошула Секојдневен се Сврти надолу Јака Camisa Masculina Блузи за Деца Момче

Залиха
DEN 715.20
DEN 372.00
Износот:


Ознака Должина Биста*2 Ракав Рамо Дете ни големина
2 34cm 30cm 27 24cm =12 M
4 36cm 31cm 28.5 25cm =18 МИЛИОНИ
6 38cm 32cm 30 26cm =2 T
8 40cm 33cm 31.5 27cm =3 T
10 42cm 34cm 33 28cm =4 T
Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3cm за грешка
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се кредитни картички, реално банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде
привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на Испорака и плаќање табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење Услуга
4-7 работни дена dhl
4-7 работни дена fedex
Од 3-7 работни дена Sf
за 30 работни дена или повеќе Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
за 7-15 работни дена e Packet
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивниот
оригиналниот статус. Контактирате за Ако имате било какви прашања ,ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори веднаш штом е можно,ви благодариме!
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти
позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 2T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
80-110CM
Ткаенина Тип:
Oxford
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
YK&Љубов
Јака:
Пак надолу Јака
Тип На Објект:
Кошули
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни

Поврзани производи