PowerAngel 3D DIY Метал Телефон Лаптоп Налепница Жешка Игра ЛЕЛЕ Алијансата Орда Налепници За Автомобил Ѕид Водоотпорен Decal Играчка Налепница
Ново - 14 %

PowerAngel 3D DIY Метал Телефон Лаптоп Налепница Жешка Игра ЛЕЛЕ Алијансата Орда Налепници За Автомобил Ѕид Водоотпорен Decal

Залиха
DEN 613.44
DEN 528.00
Износот:

Power Angel 3 D DIY Метал Телефон Лаптоп Налепница Жешка Игра ЛЕЛЕ Алијансата Орда Налепници За Автомобил Ѕид Водоотпорен Decal Играчка Налепница
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Големина : Како На Сликата(1cm=0.39 инчи)
Материјал : Метал
Боја : Како На Сликата
Количина : 1 Поставен Како На Сликата
Функција : Еко-Пријателски, Анти-зрачење
Примена : Телефон,Лаптоп,Автомобил,F риџ,Скејтборд Мотоцикл,PSP,Книга,Ѕид,Играчка И Така Натаму.

Декларираните карактеристики

Гаранција:
Нема гаранција
Должина:
15cm
Бренд Име:
PowerAngel
Број На Модел На:
аниме налепница
Висина:
10cm
Дијаметар:
10cm
Тежина:
0.05kg
Карактеристики:
метал налепница
Ширина:
10cm
Стил:
Аниме Налепница,Телефон Налепница,Налепница За Лаптоп
Материјал:
Никел Легиран
Примена:
Мобилен Телефон,Лаптоп,Автомобил,Мотоцикл

Поврзани производи