Столче Lumbar Поддршка На Вредноста Декоративни Прстен Налепница За Мерцедес Бенц Glk200 Glk260 Glk300 2013 2014 2015

Столче Lumbar Поддршка На Вредноста Декоративни Прстен Налепница За Мерцедес Бенц Glk200 Glk260 Glk300 2013 2014 2015

Залиха
DEN 184.80
Износот:

Постои време на испорака како следниве опции, ве молиме проверете пред да нарачате и да се чека објектот за неколку дена трпеливо.
Објектот се испраќаат по пошта.
Ние се обидат најдобро да се направи ќе се добие саканите производи, како е можно поскоро.Ние ќе ви испратиме стоката во
ветувајќи време по плаќањето е потврдено.Ако не примите објект во рок од 60 ДЕНА,
ве молиме контактирајте со нас.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Блискиот Исток + sorth америка, Израел,Чиле, Перу, Колумбија , Мексико, Венецуела, Уругвај, Боливија, Еквадор, Либан,
Египет, Турција, Саудиска Арабија, ОАЕ, Катар, Јемен 35-55 дена да испорача.Име на производ : столче lumbar поддршка на вредноста декоративни прстен налепница за Мерцедес Бенц GLK200 GLK260 GLK300 2013 2014 2015 2.
Европа област : Германија, Белгија, Австрија, Унгарија, Португалија, Норвешка, Ирска, Малта, чешка, Словачка,
Словенија,Канада, Мексико, Австралија, Нов Зеланд 20-45 дена да испорача.Купувачот мора да плати за горенаведените надоместоци во случај што се случи за одредени стоки.
Answer : ___________________________ Note : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација. Ако тоа е оштетен , ве молиме да одбие да
прифати и контактирајте со нас што е можно поскоро.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Ако сте задоволни со вашиот
купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба
Оценка (НСД) на 5. alipay ви овозможува да испратите плаќање брзо и безбедно на интернет.
Шпанија : 20-45 дена да испорача. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме
нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.
Азија област : Малезија, Тајланд, Сингапур, Индија, Шри Ланка, Филипини, 20-45 дена да испорача.Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други трошоци.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MyHung
Материјал:
Алуминиум
Налепница Сместување:
knob
Материјал Тип:
Алуминиум легура

Поврзани производи