1Set Мотоцикл Спојки Пумпа за Кочница 12.7 мм Клипот Клипот Поправка Колекции Господар Цилиндар Клипот Апаратури Поправка Додатоци
Ново - 15 %

1Set Мотоцикл Спојки Пумпа за Кочница 12.7 мм Клипот Клипот Поправка Колекции Господар Цилиндар Клипот Апаратури Поправка Додатоци

Залиха
DEN 191.04
DEN 162.00
Износот:


Спецификација
Модел : SBXLB-001
Боја : Црна,итн.
Материјал Тип : алуминиумски
должина:49mm
ширина:12.7 mm
тежина : 55g
Име на модел : Motorcycle хидраулични сопирачки клипот
Посебни Карактеристики : Мотоцикл хидраулични сопирачки клипот
Функција
1.100% Сосема нов и висок квалитет.
2.Тоа е издржлив и лесен.
3.Едноставен дизајн и лесен за употреба.
Fitment :
12.7 mm Мотор хидраулични Спојки & пумпа за кочница клипот (ве Молиме споредете) ,Одговара Мотокрос/Скутер
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме проверете ја големината ако тоа одговара на вашата модели пред да ја купите
2. Pls дозволете 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)
3. Нема Инструкции Се Вклучени. Професионалната Инсталација Е Препорачливо!!!
Пакет Се Вклучени :
1 Сет Мотоцикл Спојки Пумпа За Кочница Поправка Колекции

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Mofaner
Тип На Објект:
Кочница Чевли Поставува
Име На Модел:
820297
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
4.9cm
Објектот Ширина:
1.27cm
Објектот Висина:
1.27cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Дијаметар:
1.27cm
Материјал Тип:
Легура
Специјални Функции:
Мотоцикл хидраулични сопирачки клипот
Motobike Направи:
Јамаха
Главната боја:
Црна
Име На Модел:
Мотоцикл хидраулични сопирачки клипот
Fitment:
Одговара Мотокрос/Скутер

Поврзани производи