Домашните Машина за Шиење Presser Нога Snap на Тефлон Нога За Брат Пејач Janome Elna Kenmore GL Шиење Додаток Costura
Ново - 49 %

Домашните Машина за Шиење Presser Нога Snap на Тефлон Нога За Брат Пејач Janome Elna Kenmore GL Шиење Додаток Costura

Залиха
DEN 72.96
DEN 37.00
Износот:


Ова нога е општ, универзален фитинг за ниска месо тело дома машини за шиење,компатибилен со повеќето ниска месо тело машини за шиење модели на Брат,Пејач,Janome,Juki,Feiyue,Пеперутка и домашни машини за шиење користење на ниска месо тело. Користете го за општи шиење и buttonholes на пластика и кожа тип ткаенини. Бара брзо на матични нога. Материјал : Тефлон. Боја : Прикажани како на сликата .
Големина : 35mm*15mm(1.38"*0.59)(L*W) . Пакет Листата :
Нога x 1 компјутер

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Ladygarden
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
машина за шиење
Материјал:
Тефлон
Име:
Домашните Машина За Шиење Presser Нога
Тип:
Не-стап Машина за Шиење Presser Нога
тип 1:
Кожа Pesser Нога

Поврзани производи