Почетна Свадба Гости, Дрво Свадба Гости, Врежани Гости, Дрво Гости, Селски Гостин Книга, Свадбен Албум, Monogra

Почетна Свадба Гости, Дрво Свадба Гости, Врежани Гости, Дрво Гости, Селски Гостин Книга, Свадбен Албум, Monogra

Залиха
DEN 1199.52
Износот:


Внимание
Paper size ќ биде помала од Дрво Покрие големина , ви благодариме за вашето разбирање
Производ Детали 5 - Персоналните свадба гостин книга -25 листови (50 страници) со kraft вметнете или црна insert -Мерки А5 дрво покрие - ( 21cmx15 cm ) 4 - Персоналните свадба гостин книга -25 листови (50 страници) со kraft вметнете или црна insert - Мерки A4 дрво покрие -( 29cm x 21cm )
Плоштад - Персоналните свадба книга за гости
-25 листови (50 страници) - дрво капак (26cm x 25cm )
ОБИЧАЈ ЦЕЛ 1/ стил број ви се допаѓа 2/ Неколку имиња или почетна
3/ Датум (ние ќе engrave тоа патот ќе се тип на денот) 4/ insert page боја ( црна, бела, kraft )
5/ Треба со датум Дополнителен Лист
АКО ВИ ТРЕБА ПОВЕЌЕ од 10 листови, ве молиме погледнете на оваа точка :
Свадба Производ За Вас


Прилагодено дизајн
купувачот се покаже
-Ние може да engrave нешто со дополнителни $2 долари , ова е само еден пример. -Ние може да се направи било графички, не треба да се Африка мапата. -Може да обезбеди свој дизајн или фонтови за нас. Одлично за свадби, ангажмани, graduations, гости, бебе фотографии, сеќавања, имајте на ум-земање, скици, рецепти, или други arty опсесии. Можностите се бескрајни. -Како и кај сите на нашите производи, ќе поднесе гравирање инструкции според вашиот подарок прилика. тоа може да се одложи за кориснички гравирање
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Со СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ - Обично околу 2-3weeks
- Може да трае подолго поради доцнење во сопствени или поштата ефикасност
- Што е надвор од нашата контрола
ЗА ДА СЕ СКРАТИ ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Ве молиме да го НАДГРАДИТЕ вашиот превозот да се ИЗРАЗАТ ако контактирате со нас
- Г ХЛ/UPS/ТНТ/ФЕДЕКС се достапни
- ВАЖНО : Обработка време нема да се промени, без оглед на вашата избрана за испорака метод
ИСПОРАКА ДЕТАЛИ
- Ние брод од Кина преку Кина, Воздухот Mail Пост со следење (препорачана Пошта)
- Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса предвидено е точно & заврши
- Ве молиме проверете ги вашите податоци по вашата исплата,ќе го испрати надвор како вашата нарачка адреса. Така бидете сигурни дека тоа е точно. - ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примате објектот , ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите тоа
Плаќање
- Western Union/Paypal/трансфер/
Повратни информации
-Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
- Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши
проблемите и да се направи сте задоволни.
-Ве молиме да ни даде позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни .тоа е важно за нас. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
T H A N K . Y O U ! ! !
Ако имате било какви прашања ве молам само convo мене или е-мејл мене
Ние сме повеќе од среќни да ви помогнат : )

Декларираните карактеристики

боја:
25sheets Бела хартија, 25sheets Kraft хартија, 25sheets црна хартија, 50sheets Бела хартија, 50sheets Kraft хартија, 50sheets црна хартија
Производ големина:
А5 ГОЛЕМИНА, А4 ГОЛЕМИНА, 10inch 26cm x 25cm
Бренд Име:
qubiclife
is_customized:
Yes
Големина:
A5 and A4
Материјал:
Дрво, хартија
Занает:
Рачно изработени
кориснички:
Имиња, Зборови, Датум
Повод:
свадба партија
Име:
свадба книга за гости
pls забелешка:
Paper size ќ биде помала од Дрво Покрие големина

Поврзани производи