полн плоштад вежба Дијамант везови дома Цвеќиња ѕид 5D DIY дијамант сликарство Крстот Бод Мулти-слика дома декорација
Ново - 35 %

полн плоштад вежба Дијамант везови дома Цвеќиња ѕид 5D DIY дијамант сликарство Крстот Бод Мулти-слика дома декорација

Залиха
DEN 1846.08
DEN 1200.00
Износот:


големина 20x30cmx2 20x40cmx2 20x50cm

Декларираните карактеристики

Големина:
2030x2 2040x2 2050x1
Стил:
Модерна
Бренд Име:
KAMY YI
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна

Поврзани производи