JOVO Шармантно не ' Рѓосувачки Челик Сребрена Боја Ѓердан & Обетки Накит во Собата за Жените Женски Римската Нумеричка Круг Earring Ѓердан

JOVO Шармантно не ' Рѓосувачки Челик Сребрена Боја Ѓердан & Обетки Накит во Собата за Жените Женски Римската Нумеричка Круг

Залиха
DEN 239.04
Износот:

Топла Продажба ID : 7216 95% ПОПУСТ US$ 4.66 /парче 4.66 100 95% ПОПУСТ US$ 4.67 /парче 4.67 100 95% ПОПУСТ US$ 4.99 /парче 4.99 100 95% ПОПУСТ US$ 4.56 /парче 4.56 100 95% ПОПУСТ US$ 9.35 /парче 9.35 100 95% ПОПУСТ US$ 4.99 /парче 4.99 100 95% ПОПУСТ US$ 8.94 /парче 8.94 100 95% ПОПУСТ US$ 4.99 /парче 4.99 100 95% ПОПУСТ US$ 3.66 /парче 3.66 100 95% ИСКЛУЧУВАЊЕ US$ 11.71 /парче 11.71 100 95% ПОПУСТ US$ 9.37 /парче 9.37 100 95% ПОПУСТ US$ 15.43 /парче 15.43 100 Топла Продажба ID : 7054
Предмет : Накит Сет
Вклучувајќи : Pendant Ѓердан и Обетки
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Pendant големина : 29*35mm
Обетки големина : 10мм
Синџир Должина : 45см
Боја : сребрена боја
Облик : тркалезна Форма
Дизајн : Римската нумеричка Ѓердан и Обетки во Собата за Жените Женски Подарок
Повеќе накит поставите линк :
Прашање од Клиенти
1.Кога мојата цел ќе биде предаден?
По плаќање ,со цел ќе организираме и брод во рамките на 1-3 дена.
2.Она што е превозот начин за мојот парцела?
Цел слободни да брод од страна на Кина пост обичен мал пакет плус(15-45 дена)(забелешка : не за проверка на податоци во вашата земја)
Цел >$5 слободно да брод од страна на Aliexpress стандард превозот или Кина пост се регистрирате воздух mail.
Цел >$200 слободни да брод од страна на курирската служба DHL,EMS.
Напомена : Ние не можеме да guatantee на испорака рок ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор,временските услови,царината ,или друга причина.Некои земји како што се Русија, Бразил,или некои други оддалечените области може да трае 50 дена или повеќе за испорака.
3.Како да се задржи следење со мојот парцела?
Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со твоите следење на број :
www.17track.net/en или https : //global.cainiao.com/ 4.Дали постојат какви било царински давачки? Ние обично се прогласи за најнискиот износ за да се избегне царинските давачки,Но за некои големи цел ,ве молиме ги споделите со нас, колку ние треба да се прогласи за вас.
Забелешка : Царина е обврска и одговорност на граѓанинот во вашата земја,така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени.
5. Некаде ,нарачката ќе ви го одложи или неуспех испорака,зошто?
Ако цел одложување,ве молиме проверете со вашиот локален обичај политика или локалните пост.Ќе е подобро оставете ни информации за контакт во случај на вонредна состојба.Pls pls pls се обрне поголемо внимание на состојбата на пакет, така што ќе може да се контактираат локалните пост да го потпише за вашиот парцела штом пристигнал.
6.Било проблем за производи или големина? Ве молиме слободно контактирајте со нас на прво место.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
сребро сет сет
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
SGYIF084HG
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан & обетки
Материјал:
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик
Стилот На Опции:
сребрена боја
накит сет:
Ѓердан & обетки
Pendant Големина:
29*35MM
ѓердан синџир:
45см
обетки големина:
10мм
1 сет:
вклучувајќи 1 ѓердан и обетки 1
Пол:
Жените Jewerly Поставува
Обликот:
круг shap,римската нумеричка дизајн

Поврзани производи