Оригиналниот Piececool СТОТНИКОТ AFV Резервоарот P058-S Модел DIY 3DAssembling Ласерски Сече Метал Загатка Играчки 2 ЛИСТОВИ Воена Серија

Оригиналниот Piececool СТОТНИКОТ AFV Резервоарот P058-S Модел DIY 3DAssembling Ласерски Сече Метал Загатка Играчки 2 ЛИСТОВИ

Залиха
DEN 556.32
Износот:

modname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true САД $9 modname=ckeditor информации за Производот
Спецификации :
Тема : СТОТНИКОТ AFV Резервоарот
Модел : P058-S
Материјал : не ' Рѓосувачки железо
Тежина : 210g
Големина : L 11 x W 4.4 x H 4.6 cm
Боја : Сребрена
Количината на Загатка : 2pc
Возраст : 14+
Степен на тежина :
Функција :
Оригиналниот дизајн,Без лепак потребно.
Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет.
Неверојатни детали и прекрасен DIY искуство.
Answer : ___________________________ Note :
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.Бидете внимателни на остри делови!
Пакет Се Вклучени :
1 x Piececool P058-s DIY Загатка Играчка
1 x англиски Упатството за
modname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true US $119

Декларираните карактеристики

Стил:
Воени
Предупредување:
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
P058-S
Бренд Име:
JWLELE
Возраст Опсег:
Grownups
Загатка Стил:
3D Загатка
Материјал:
Метал

Поврзани производи