80/60mm Кол. 5X 10X Рачни Зголемувачот лупа Метална Рачка за Читање на Мапа Весник лупа Накит Loupe
Ново - 34 %

80/60mm Кол. 5X 10X Рачни Зголемувачот лупа Метална Рачка за Читање на Мапа Весник лупа Накит Loupe

Залиха
DEN 125.28
DEN 83.00
Износот:

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.15"
Зголемување : 5-10 пати
Големина : 150*65*20mm/5. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Време На Испорака :
1. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. погоден за канцеларија, бела јака, како подарок за постарите и лидери . ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ви благодариме!
2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Мини форма, пријатно чувство;
Спецификации :
Име : лупа
Материјал : метал змеј жито рачка + лупа
Лупа со дијаметар : 60mm/2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Погоден за стари лица ,студенти, лекар, збирката на антички и други севкупно зголемување, слики јасна и светла. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
5 X 10 X Рачни Зголемувачот Читање на Мапа Весник лупа Накит Loupe
Мини Рачни Зголемувачот Читање Книги Мапата Накит Loupe Метал Се Справи Со Лупа
Карактеристики :
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.79"
Тежина : 60mm : 57g ,80mm : 65g
Поле на примена :
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
alloet
Извор На Светлина:
Никој
Стил:
Рачни
Со Светлина Или Не:
No
Број На Модел На:
Зголемувачот
Материјал:
метал+стакло
Име:
лупа
Материјал:
метал змеј жито рачка + лупа
Лупа дијаметар:
60mm/2.36, 80mm/3.15
Зголемување:
5-10 пати
Големина:
Size
Функција:
80/60mm Рачни Зголемувачот

Поврзани производи