Метал Мини Tripod Со Телефонот Носителот Bluetooth Далечински управувач За Iphone Xiaomi Samsung Android Телефони Tripod За Gopro DV Видео Камери
Ново - 37 %

Метал Мини Tripod Со Телефонот Носителот Bluetooth Далечински управувач За Iphone Xiaomi Samsung Android Телефони Tripod За

Залиха
DEN 528.00
DEN 333.00
Износот:

Ние ја прифатат плаќање номиниран од страна aliexpress само(Зачувам.0 над паметни телефони(Не за камери) ,лесно е да се пука.Ние секогаш сакаме да ви даде добро искуство.превозот 1. western union,кредитна картичка и слично). Добро дизајниран главата, го прави лесно да се погодни за речиси камери и дигитални камери Силна флексибилни нозе ви овозможи лесно позиционирање, дури и на нерамни и нерамни површини Модерен дизајн да се формира исклучително стабилна снимањето платформа која може да се користи насекаде Преносни со мала тежина, донесе тоа со вашиот дигитален фото апарат кога одат на патување
Pacakge Вклучувајќи : 1 * Мини Tripod 1 * Телефон Носителот 1*Bluetooth далечинскиот
1.Ако сте satified со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Mirrorless Систем, Камера,Акција Камери,Паметни Телефони,360° Видео Камерата
Пакет:
Yes
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Тежина (g):
120
Макс Extened Должина (mm):
300
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
PULUZ
Укината Должина (mm):
155
Употреба:
За Телефони,gopro,SLR Камера

Поврзани производи