1PC Кујна Чистење со Четка Нечистотија Смена Нано Emery Магија Чисти Бришење Тенџере Рѓа Фокусна Дамки Сунѓерот Отстранување Алатка со рачка 2O1215
Ново - 26 %

1PC Кујна Чистење со Четка Нечистотија Смена Нано Emery Магија Чисти Бришење Тенџере Рѓа Фокусна Дамки Сунѓерот Отстранување

Залиха
DEN 95.52
DEN 71.00
Износот:


1 PC Кујна Чистење со Четка Нечистотија Смена Нано Emery Магија Чисти Бришење Тенџере Рѓа Фокусна Дамки Сунѓерот Отстранување Алатка
Опис :
Материјал : ПП + emery сунѓерот
Големина : околу 27 * 5cm
Поле на примена : кујна
Како да го користите :
Лесен за употреба, бришење на дамки на тенџере лесно и брзо, многу корисно.
Добар избор за вашиот дом, исто така, се убав подарок за вашиот пријател.
Пакетот вклучува :
1 x Корунд Сунѓерот Магија Избрише
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. 2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката. 1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена .
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС. 4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. 1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа. 2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот. 3.Брза испорака во 48 Часа. 4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн. 5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Saingace
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
PP
Стил:
Рака
Број На Модел На:
Корунд Сунѓерот Магија Избрише
Употреба:
Кујна
Тип:
кујна четка за чистење
Количина:
1pcs
Големина:
about 27 * 5cm
боја:
како слика се прикажани
Објектот:
кујна четка за чистење
Item1:
сунѓерот силикони сад за перење четка
Item2:
кујна сад за перење четка
item3:
кујна додатоци за чистење
item4:
кујна чистење материјали
Item5:
кујна cleaning tool четка
Item6:
магија за чистење со четки род се држиме метал рѓа отстрани

Поврзани производи