10PCS IRLR7843PBF IRLR7843 TO252 TO252 LR7843 SMD нови оригинални бесплатен превозот

10PCS IRLR7843PBF IRLR7843 TO252 TO252 LR7843 SMD нови оригинални бесплатен превозот

Залиха
DEN 61.92
Износот:


Добредојдовте на нашата продавница!
Ние обезбедуваме ниска цена и со висок квалитет на производите и повеќето задоволително услуги
Ако ви треба за да купите голем број на производи, ве молиме контактирајте со нас, цената може да се даде на најниска цена, ајде да се среќни заедно
Ние продаваме електронски компоненти, вклучувајќи кондензатори, отпорници, transistors, спојување, приклучоци, приклучоци, М3 бакар колумна, транзистори, LED светилка, сензор, модул, топлина shrinkable цевка, реле, dupont школка, dupont игла, регулатор на напон, IC, мост rectifier, засилувач, potentiometer, dupont линија, inductance, магнетни лежишта, тешко е да се најде на друго место.
Нашите нови производи се префрлиле во ред.
Ве молиме да се соберат нашите продавници и ние ќе има некои неправилни промоции.
1. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања!
2. ако сте Задоволни,ве молиме оставете 5 ѕвезда повратни информации за нас,ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
HJXRHGAL
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
IRLR7843PBF
is_customized:
Yes
Примена:
Меѓународниот стандард
Пакет:
ДА-252

Поврзани производи