20X DHL E27 E14 SMD2835 AC110V-220V LED пламен светилка Пламен Светлина Ефект Оган Пченка BulbFlickering Емулација Ноќ Осветлување
Ново - 5 %

20X DHL E27 E14 SMD2835 AC110V-220V LED пламен светилка Пламен Светлина Ефект Оган Пченка BulbFlickering Емулација Ноќ Осветлување

Залиха
DEN 8640.00
DEN 8208.00
Износот:


Спецификација : Тип на Производ : LED flamet сијалица База Тип : E27 / E14 Светлосен извор : SMD 2835 99 чип Форма Тип : Тубуларна Случај Материјал : PC (Отпорност на 105 ° C) Напон : AC 85-265 V. Моќност : 7 W Боја температура : 1400-1600 К интензитет на Светлина : 700 lumens Зрак агол : 360 степени Трети опрема режим : пламен, долги светла, дишењето Забелешка : Ако ви треба други основи, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме!
Превозот
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 3-7working дена по уплатата примена
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ги купите,. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex или Private_line.
Објектот испратени од Шенжен, Кина, со следење на број, да стигнете до повеќето земји во рамките на 3-7days од DHL/UPS/Федекс/ ТНТ
За Враќање & Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или, можете да изберете да имате замена.
За Гаранција
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Ви БЛАГОДАРИМЕ...

Декларираните карактеристики

Wattage:
E27 7W 220V, E27 7W 110V, E14 7W 220V, E14 7W 110V, E26 7W 220V, E26 7W 110V, B22 7W 220V, B22 7W 220V
боја:
Топла жолта
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Напон:
85-265V
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Зрак Агол(°):
360°
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Кри
Обликот:
Бар
Моќ Толеранција:
1%
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)

Поврзани производи