QIAQU Висок Квалитет Мода Патување на Патот Багаж Заштитна Маска Куфер покрие Количка случај Патнички Багаж Прашина маска
Ново - 44 %

QIAQU Висок Квалитет Мода Патување на Патот Багаж Заштитна Маска Куфер покрие Количка случај Патнички Багаж Прашина маска

Залиха
DEN 568.80
DEN 319.00
Износот:


Багаж заштитна маска ви нуди едноставен, економичен начин да го заштитите вашиот багаж од вообичаените носат и солза што се случува во секое време вашиот багаж е надвор од вашите раце, за време на авионски, патувања, и кабината вози. Маснотии дамки, гребнатини, инциденти, spills : Багаж заштитна маска чува овие грди лузни далеку од ткаенина на вашиот багаж, па тоа го задржува својата убавина, па дури и со постојано патува. Багаж заштитна маска не е краткорочни поправи. Тоа е долгорочно решение. Багаж заштитна маска, исто така, е совршен начин да го одржувате вашиот багаж во нане состојба, додека во складирање. S; 18-20 polegada M; 21-23 polegada L : 24-26 polegada
XL; 27-30 polegada Пакет се Вклучени : 1 PCS* Покрие боја сликите се само референтни примероци. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во следи прилагодувањата на бои што е прикажано на сликата, може да не соодветствуваат 100% за оние во објектите себе. Сите димензии се мери со рака, ве молиме почекајте +/- 0.5 cm разлика
Ви благодариме за изборот на нашата продавница, имаат убав ден. Ние сме фабрика директни продажби. Ние ќе се фокусираме на чување резерви. Добредојдовте на големо купувачи истрага. Трговија на големо купувачи ќе уживаат OFF30 % - 60% попуст. Ние поддршка капка брод Забелешка : МОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет. и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме. 2,Ако сте Купувачот итно треба вашата објект,ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL, Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост ВОЗДУХ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот,Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка. 3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка,кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница,можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние сме подготвени да ви даде подарок или некои попуст. 4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати,ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена,По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас, тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Материјал Состав:
Еластична ткаенина
Број На Модел На:
QIAQU-109-446-8
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Шаблон Тип:
Шарени
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
QIAQU
Објектот Тежина:
210g
Патување Додатоци:
багаж маска
Објектот Ширина:
0cm
боја:
како на сликата покажува
Во име на испорака:
Стојат од страна
Производ Функција:
Заштитете го вашиот куфер / нула / прашина
S Големина маска:
за 18-20 инчен куфер
L Големина маска:
за 24-26 инчен куфер
М Големина маска:
за 21-23 инчен куфер
XL Големина маска:
за 28-30 инчен куфер

Поврзани производи