Свадба Cummerbund Жените Цвет Еластична Cummerbunds Водат Половината Појас Широк Појаси Тока Waistbelt за Партија Облека се Облекуваат
Ново - 30 %

Свадба Cummerbund Жените Цвет Еластична Cummerbunds Водат Половината Појас Широк Појаси Тока Waistbelt за Партија Облека се

Залиха
DEN 379.20
DEN 265.00
Износот:


Реден број : V-16
Материјал : алуминиумски+ПЛАСТИЧНИ+кожа+spandex
Големина : тоа е за 63cm должина, но тоа е еластична.
најдолг може да биде за 100cm должина.
ширината на овој појас е за 4cm.
Тежина : околу 80g/pc
Пакување : 1pc/opp

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Cummerbunds
Пол:
Жените
Број На Модел На:
v-16
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
Vetercary
Материјал:
Полиестер

Поврзани производи