На Високо-Одделение Faux Кожа Модерен Вино Шише Пакување Торба Класичен Еден Вино Шише Подарок Торба Кожа Вино Превозникот Tote
Ново - 8 %

На Високо-Одделение Faux Кожа Модерен Вино Шише Пакување Торба Класичен Еден Вино Шише Подарок Торба Кожа Вино Превозникот

Залиха
DEN 392.64
DEN 361.00
Износот:

На Високо-Одделение Faux Кожа Модерен Вино Шише Пакување Торба Класичен Еден Вино Шише Подарок Торба Кожа Вино Превозникот Tote
Карактеристики :
1. Направени од високо квалитетна кожа материјал, вино торба карактеристики парична казна изработка и пријатно чувство. На метал сврзувачки елементи се одржи шише во место за да се спречи вино од одлевање надвор, така што ќе може да се стави некои сериозни oomph зад себе и да уживаат во еден убав вечера.
2. Едноставно се справи со не е лесно да се носат, траен, високо-квалитетен и елегантен. Тоа може да биде укината според браздата марки за да ја зачувате простор, како голем дар за старешините, надзорниците, итн.
Параметри :
1. Материјал : faux кожа; Надеж : собираат платно
2. Примена : за да stow на вино
3. Применливи прилики : на Божиќ, денот на Благодарноста, се средби, партии, вечери и така натаму.
4. Производ големина : за 41*9*9 cm/ 16.14*3.54*3.54 во
Пакување листа :
1* Торба За Еден Вино
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
Вино Торба
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
Подарок Перница & Носители
Материјал:
кожа
Примена:
да stow на вино
Применливи прилики:
за Божиќ, денот на Благодарноста, се средби, партии, вечери и така натаму
Производ големина:
за 41*9*9 cm/ 16.14*3.54*3.54 во

Поврзани производи