8000 Lumens Светлото 5-Режим КРИ XML T6 LED Светилка велосипед Велосипед Факел Клип Носителот страна 1*Батерија 18650 или 3*AAA Батерија
Ново - 36 %

8000 Lumens Светлото 5-Режим КРИ XML T6 LED Светилка велосипед Велосипед Факел Клип Носителот страна 1*Батерија 18650 или 3*AAA

Залиха
DEN 143.52
DEN 92.00
Износот:


8000 Lumens Светлото 5-Режим КРИ XML T6 LED Светилка велосипед Велосипед Факел Клип Носителот страна 1*Батерија 18650 или 3*AAA Батерија Овој објект НЕ е вклучен БАТЕРИЈАТА и ПОЛНАЧОТ
Спецификации :
1. Модел : E17
2. Emitter Тип : КРИ XML T6
4. Сијалица Количина : 1
5. Светла Боја : Бела
6. LED животниот век : 100,000 часа
7. Начини : 5
8. Режим на Аранжманот : Здраво, > Средината > Н > Strobe> Сос > zoom (Зум) во & out
9. Макс Осветлување Растојание : 500 m
10. Батеријата Конфигурација : 1*18650/3 x AAA батерии (НЕ се ВКЛУЧЕНИ)
11. Влезен Напон : 3.6-4.2 V
13. Тип На Прекинувач : Clicky/Clickie
14. Вклучете Локација : Опашка-кап
15. Леќи На Камерата : Конвексен Леќа
16. Посебни Карактеристики : Zoomable
17. Материјал : Алуминиум Легура
18. Боја : Црна
19 : Производ Големина : 125*30*25mm
Пакетот Вклучува :
1 X КРИ XML T6 5 Режим на Фокус Светло Факелот
1 X Батеријата Држачот за 3 x AAA Батерија
1 X 18650 Pattery Торбичка

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Рефлектори
Тип На Светилка:
Камп
Осветлување Растојание:
> 500 метри
полнач:
Батерија
Тело Материјал:
Алуминиум
Модел на LED Монистра:
T6
Тип На Батерија:
ААА,18650
Водоотпорен:
Yes
Wattage:
12W
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
сертификација:
CCC,RoHS,FCC
Лумен:
Други
Функција:
Шок Отпорни
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Бренд Име:
TRLIFE
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
E17
Фокусна Должина:
прилагодлив
Зум:
Yes
боја:
Бела
Lumens:
8000LM
Производ големина:
125*30*25mm

Поврзани производи