S925 Sterling Silver Прстени За Жените Парична Казна Накит Розова Кубни Циркони Круг Камен Булчински Свадба Bijoux Femme Ангажман Anillos
Ново - 43 %

S925 Sterling Silver Прстени За Жените Парична Казна Накит Розова Кубни Циркони Круг Камен Булчински Свадба Bijoux Femme Ангажман

Залиха
DEN 663.84
DEN 378.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Сертификат Број:
свадба прстени
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
CertificateType:
CCGTC
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
прстен
Бренд Име:
l&zuan
Главниот Камен:
Цирконот
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
s925 sterling silver
Пол:
прстени за жени
боја:
Пинк
Камен:
Кубен Циркони
Обликот:
круг камен
Повод:
Свадба/Ангажман
Парична Казна Накит:
свадба накит
Bijoux Femme:
Anillos
свадба прстени:
прстен
Гроздобер:
Шарм

Поврзани производи