Mesh Чај Infuser Обновливи Чај Цедилка Teapot Нерѓосувачки Челик Лабава Чај Лист Зачин Филтер Drinkware Кујнски Прибор
Ново - 15 %

Mesh Чај Infuser Обновливи Чај Цедилка Teapot Нерѓосувачки Челик Лабава Чај Лист Зачин Филтер Drinkware Кујнски Прибор

Залиха
DEN 223.20
DEN 190.00
Износот:


Параметри :
1. Употреба : овој филтер со униформа и густа дупки може да филтер чај остатоци темелно
2. Материјал : нерѓосувачки челик
3. Големина на :
A : за 14 * 6.5 см/5.51 * 2.56 во
Б : за 10 * 6.5 см/3.94 * 2.56 во (не се мали грешки во прирачник за мерење)
4. Пакување : opp вреќа пакување
Пакување листа :
1 * филтер
ПРЕВОЗОТ :
1) Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
2) Нормално,сите нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда.
3) пратката од страна на Пост Воздух Пошта е само за губење на помалку од 2kg стоки.
4) Ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL или Fedex Превозот итн.
Ние ќе се пресмета превозот цена за вас.Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
НАПЛАТА :
1) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
2) Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти.
3) Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
ПОВРАТНИ информации :
1) за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2) ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
3) Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
4) Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
waasoscon
Големина:
see the detail description
Пакување:
OPP Вреќа Пакување

Поврзани производи