6 компјутери/многу Симпатична Кафе време хартија налепница пакет DIY дневник декорација налепница албум scrapbooking
Ново - 25 %

6 компјутери/многу Симпатична Кафе време хартија налепница пакет DIY дневник декорација налепница албум scrapbooking

Залиха
DEN 78.24
DEN 59.00
Износот:


Материјал : ПВЦ хартија
Големина : 8* 16cm
Лепило : ДА
Функција : Албум налепница ,Scrapbooking decal, Запечатување налепница итн.
Пакет : 6 x хартија налепница

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
&
Материјал:
ПВЦ

Поврзани производи